May 04, 2011

Top 5 hottest actors ever


5. Aaron Johnson
(Angus, thongs and perfect snogging, The Illusionist, Kick-ass, Nowhere boy)


Tento herec ma načisto uchvátil. Videla som ho vo filme On je fakt boží a zamilovala som sa. Fakticky. Oplatí sa pozrieť :)
This actor totally impressed me. I have seen him in movie Angus, thongs and perfect snogging and I've fallen in love with him. Really. Must-see it :).


4. Johnny Depp
(Edward Scissorhands, Sleepy Hollow, Pirates of the Caribbean, Charlie and the chocolate factory, Alice in Wonderland)

Myslím, že väščine z vás nemusím vysvetľovať jeho účasť v tabuľke. On je nielen brutálne prudko nádherný, je to ešte aj skutočne brilantný herec a ja absolútne zbožňujem jeho postavy, všetky jeho gestá, mimiku, VŠETKO!
I think that most of you don't need an explanation for his being in this chart. He is not only unbelievably hot, he is either a really brillant actor and I utterly adore his roles, all his gestures, face-play, EVERYTHING!


3. Robert Pattinson
(The Twilight saga, Harry Potter and the Goblet of fire, Remember me, Little Ashes)

Áno. JA VIEM. Ale skúste sa naňho pozrieť a povedať, že nie je.. proste božský. Akokoľvek upravené môžu byť fotky, aj bez nich je jednoducho k sežrání. A v Harry Potterovi vyzerá aj bez svojej upírskej šarády neskutočne. Vrrr
Yeah. I KNOW. But try to look at him and say he is not.. simpliciter godlike. Even without photoshop on his photos, he's still unbelievably hot. And in Harry Potter he also looks great without all that awful vampire stuff.


2. Leonardo DiCaprio
(Titanic, Romeo and Juliet, The Aviator, Inception, The Departed, Total Eclipse)

Mladý Leo! Ó môj Bože!! No nemiluj ho. Po prezretí filmu Úplné zatmenie (tento film MUSÍTE vidieť, fakticky, jeden z najlepších filmov ever) som bola ešte týždeň ako na drogách. Úžasný herec. A tak hrozne sexi.
Young Leo! Oh my GOD!! Try to not love him. After seeing movie Total eclipse (you MUST see this one, really, one of the mest movies ever) I felt as if I took drugs for about a week. Amazing actor. And soo sexi.


...and applause for the winner!

1. Joaquin Phoenix
(Walk the line, Gladiator, Quills, The Yards, Ladder 49)

Proste sa naňho pozrite.
A skúste dýchať.
Všetko, čo môžem povedať.
Simply look at him.
And try to breathe.
All I can say.


6 comments:

 1. Joaquin Phoenix se mi líbí nejvíc:)

  ReplyDelete
 2. super fotky, Depp je nejlepsi! :)

  ReplyDelete
 3. toho pateho ani neznam :) jsem asi zestarla :) ale musim uznat ze moji oblibency jsou jak RPatzz tak i DiCaprio - jsou bozske a hlavne take talenovani herci!

  ReplyDelete
 4. Aaron Johnson nie je veľmi známy herec :)
  Minimálne nie tak ako ostatní štyria :P

  ReplyDelete

WRITE THE FIRST THING THAT COMES TO YOUR MIND
Whatever it is

Thanx for every opinion ;)